Louisiana

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Louisiana

Īpašums pārdošanai Lousiana

Tā robežojas ar Teksasu, Arkanzasu, Misisipi, bet uz dienvidiem - Meksikas līcis.

Luiziāna ir pazīstama ar vairākiem segvārdiem: Pelikāna štata (oficiālā), Bayou štats, Misisipi bērns, kreoliešu valsts, sportista paradīze, Cukura valsts un Boot. Austrumu robeža ir Misisipi upe un Meksikas līcis ir dienvidos. Amerikas Savienotajās Valstīs viedoklis ir 25., 2016. gada pirmajā pusē tas pieauga par 0,47%, un izaugsmes prognozes liecina, ka līdz 2020. gadam pastāvīgs pieaugums ir 1,8%.

Kad cilvēki domā par Luiziānu, domājiet par Ņūorleānu, pilsēta ir lielāka un modernāka par visu pasauli. Tā ir unikāla un ekscentriska pilsēta bezprecedenta kausēšanas traukā ar spēcīgu spāņu un franču ietekmi. Tātad tā ir dīvaina, bet interesanta vieta, kur meklējat īpašumu pārdošanai Lousiana.

Katru gadu vairāk nekā miljons apmeklētāju pulcējas uz "Crescent City", lai piedalītos pārsteidzošos svētkos, kas noved pie Mardi Gras (tauku otrdiena), valsts partijas astoņos Louisiana pagastos.

Pateicoties šim pasaules slavenajam notikumam, papildus Ņūorleāna džeza festivālam un visa gada garumā mīlestībai un dzīvajai mūzikai vēsturiskajā rajonā, tā ir viena no svarīgākajām Amerikas Savienotajām Valstīm.

New Orleans ēkas ir viena no dārgākajām Louisiana, kas nav salīdzināmas ar dārgākajām īpašībām ASV.

Ņūorleāna ir arī mākslinieku pilsēta. New Orleans ir vairāk mākslinieku, dizaineru un cilvēku, kas strādā plašsaziņas līdzekļos nekā 90% Amerikas kopienu.

Tomēr šodien nevar runāt par Luiziānu, pieminot Katrīnu par viesuļvētru, kas 2005. gadā nogalināja vairāk nekā 1500 cilvēku valstī, izraisot vairāk nekā 108 miljardus ASV dolāru īpašuma bojājumus reģionālā līmenī un pārvietojot aptuveni divus miljonus cilvēku Luiziānā.

Ar 63% lūgumu zaudēt īpašumtiesības uz Katrīnu, vietējās un valsts amatpersonas ir mēģinājušas atjaunot apdzīvotas vietas un pilsētas vienā mājā. Kaut arī dažas Luiziānas teritorijas ir smagi skārušas un applūst, jo īpaši devītā nodaļa Ņūorleānā, citas ir izglābtas. Rekonstrukcija nozīmēja ne tikai tūristu atgriešanos, bet arī Luiziānas iedzīvotājus un nekustamā īpašuma tirgu. Valsts kļuva par vienu no labākajām vietām pārdošanai Luiziānā.

Baton Rouge, valsts galvaspilsēta un otrā lielākā pilsēta, nav cietusi nopietnu kaitējumu, bet arī ietekmēja viesuļvētras. Daudzi no New Orleans un citām piekrastes kopienām pārvietoti cilvēki ir pārgājuši uz Baton Rouge, 80 jūdzes uz ziemeļrietumiem no Ņūorleānas, izdarot spiedienu uz pilsētas pakalpojumiem, skolām un valdību. Dienā un nedēļās, kas sekoja Katrīnai, Baton Rouge iedzīvotāji vairāk nekā divkāršojās.

Šādā veidā īpašums pārdošanai Luiziānā ir lētāks.

Ņemot vērā valsts subtropu klimatu, mazās Luiziānas pilsētas, ko pārdod valsts, ir lielas pensijas vietas. Dažas no šīm pilsētām ir Čārlzas ezers, ostas pilsēta ar azartspēļu nozari; Red River galvenā mītne un liels industriālais parks, kas ir pilns ar tehnoloģiskiem uzņēmumiem; un Monroe, vecā kokvilnas osta Ouachita upē, kas dzemdēja Delta Airlines.

  •  
    Pārcelšanās uz New Orleans: viss, kas jums jāzina par Luiziānu

    Amerikā tās lielums un plašums arī rada daudzas atšķirības starp dažādām dalībvalstīm, kas to veido. Neatkarīgi no tā, vai jūs atradīsiet Amerikas kontinenta ziemeļos vai dienvidos, jūs sapņojat par apmeklējumu un kur iegādāties īpašumu, mēs Realigro palīdzēs jums atrast risinājumu, kas vislabāk atb ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 30695

PARDOŠANA Saimniecība, Louisiana, Lafayette, Opelousas, 419 N Court Street

1,110,380.00EUR
PARDOŠANA
Saimniecība

538.47 m²
Nestled par visu kvartāla trešā vecākā pilsēta Louisiana, šis īpašums atgādina apmeklētājus Taru, majestātisko stādījumu mājās atspoguļojās filmu "Vēj...
Cod. 6558

PARDOŠANA Kempings, Louisiana, Baton Rouge, Baton Rouge, Baton Rouge

287,876.30EUR
PARDOŠANA
Kempings

1800 m²
log salona netālu no upes, gluži jomā, ir divi dīķi un mājas upēm.
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB